Dělnice ve výrobě - třísměnný provoz Bolatice

Náplň práce:

  • obsluha strojů na výrobu lan a vláken
  • manipulační práce spojené s výrobou lan a vláken
  • průběžná kontrola kvality výrobků
  • balení hotových výrobků a jejich značení

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav bez omezení
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • měsíční mzdu + prémie + příplatky za odpolední, noční a víkendové směny
  • proplácení práce přesčas
  • příspěvek zaměstnavatele 2% na penzijní připojištění po zkušební době
  • příspěvek na stravování v podnikové jídelně
  • slevy na produkty
  • firemní akce (sportovní den, vánoční večírek,...)

Firma: LANEX a.s.

Kontakt: Mgr. Alena SEDLÁČKOVÁ
Hlučínská 96/1
747 23 Bolatice

Telefon: 725519336

Místo práce: Bolatice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 17000 - 25000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé